Witam...

 
Rysunkowi.pl jest efektem mojej wieloletniej pasji i związanych zsww1 nią zawodowych ambicji. To oryginalne portfolio, adresowane przede wszystkim do potencjalnych zleceniodawców, ale także do komiksowych sympatyków, artystów, osób które dopiero zaczynają przygodę z rysunkiem oraz dla wszystkich tych, którzy poprzez oglądanie publikowanych przeze mnie komiksów, rysunków i grafik, przyczyniają się do budowy niepowtarzalnej społeczności, która z czasem (mam nadzieję) będzie się tutaj systematycznie powiększać!
 
Oprócz przeglądania zawartości strony, zapraszam również na oficjalny fanpage na Facebooku i zachęcam do zgłaszania na jego łamach, pomysłów i zastrzeżeń związanych z moją artystyczną działalnością (można także kontaktować się ze mną poprzez szablon zgłoszeniowy w zakładce ”Kontakt”). Jednak przede wszystkim, będę ogromnie wdzięczny za każde – nawet najmniejsze wsparcie, w szczególności za promowanie mojego portfolio.

Oglądaj

Oglądaj i oceniaj komiksy, rysunki i różnego typu grafiki, które będą pojawiały się na mojej stronie. Zgłaszaj także wszelkie pomysły lub uwagi odnośnie mojej działalności.

Zlecaj

Zlecaj wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu grafiki wektorowej i rastrowej. Otrzymasz ode mnie profesjonalne i rzetelne podejście do każdego projektu.

Komentuj

Komentuj i udostępniaj zamieszczane przeze mnie informacje na oficjalnym fanpage'u na Facebooku. Bierz także udział w konkursach związanych z moją stroną i rysunkiem.

Wspieraj

Wspieraj i promuj moją stronę, a także związane z nią projekty. Dzięki Twojemu zaangażowaniu, pomagasz tworzyć i rozwijać wiele ciekawych, komiksowych inicjatyw.

Facebook
Wspomóż kkkkkkkkk